Ученици  ОШ „Филип Филиповић“  угостили су 27. 12. 2016. предшколце нашег града у оквиру манифестације „Окитимо новогодишњу  јелку“,  а поводом предстојећих празника.

Ученици драмске секције четвртог разреда, као знак добродошлице, извели су представу „Припрема поклона за Нову годину.“

Уследило је такмичење у кићењу  јелки,  у којој су најмлађи показали висок степен креативности,  и на прави начин представили своје вртиће.

Победници су добили пригодне поклоне.

Након овог такмичења,  организована  је размена играчака  у којој су малишани посебно уживали.

Осим међусобног упознавања и дружења, циљ  ове манифестације је био да се подстакне развој фине моторике код  деце предшколског  узраста, али и развије креативни приступ у решавању проблема.

слике са дешавања....