ОШ „Филип Филиповић“ позната је по томе да негује позитиван однос ученика према природи. У оквиру тог програма у сарадњи са Кинолошким клубом града, одржана је већ традиционална манифестација ИЗЛОЖБА КУЋНИХ ЉУБИМАЦА.

Изложба је одржана у петак 18. 5. 2018. године у дворишту школе са почетком у 17:00 часова.

Интересовање ученика је  било велико (пријављено је око 100 животиња) које су се не само изложбено приказале, већ и такмичиле у својој посебности и атрактивности.

Према врсти животиња такмичење је подељењо у пет категорија: АКВАРИСТИКА, КРЗНАШИЦЕ, ПТИЦЕ, РАСНИ ПСИ и ПСИ МЕШАНЦИ. Жири за избор чинили су: Милан Салевић, Томислав Ружичић и Александар Максимовић.

Победницима у наведеним категоријама и њиховим власницима додељене су и адекватне награде.

СЛИКЕ СА ИЗЛОЖБЕ...